DAX 5. 1. 2016

DAX 5. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Pokud dostaneme při otevření obchodní seance velký gap, často se může stát, že trh namísto toho, aby šel korigovat předchozí pohyb, vyrazí ve směru gapu a tento směr dodržuje po zbytek seance. Toho je ukázka včerejší seance. Po 179 bodovém gapu prodejci nedali kupcům šanci a spustili další výprodej. Zmiňovanou zónu 10400 jsme žádným způsobem nerespektovali, bez problému byla proražena. Naším cílem byla zóna 10250. Tato zóna se stala dnem pro včerejší seanci. Ke konci seance do trhu vstoupili kupci a pomohli vytvořit novou rovnovážnou oblast v okolí férové ceny VPOC 10297.

Dnešní seanci jsme otevřeli na ceně 10389, což je mírně nad včerejší rovnovážnou oblastí. Můžeme tak očekávat reakční prodejní aktivitu a uzavření gapu. Pokud nepříjdou prodeje ihned po otevření seance, je vhodné sledovat zónu 10500, což je drobná mikro-kompozitní HVN. Včerejším dnem jsme se dostali do spodní distribuce, avšak nedokázali jsme se v ní úplně udržet. Dnešní den tedy bude o tom, zdali se nám podaří udržet trh pod cenou 10415, což je horní hranice spodní distribuce. V případě, že do trhu vstoupí kupci a prorazí 10415, bude trh v mikro-kompozitní LVN oblasti a můžeme očekávat obchodní aktivitu právě na těchto cenách.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 5. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!