DAX 5. 1. 2017

DAX 5. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 5. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Středeční seance byla otevřena v rovnovážné oblasti předchozího dne. Po krátkém pokusu kupců do trhu vstoupili prodejci a podařilo se jim prorazit pod předchozí low. Prodeje však byly na ceně 11530 zastaveny. Žádný velký propad se nekonal. Spíše to vypadá, že Dax zaplňuje prázdný prostor na objemovém profilu. Po odrazu od 11530 kupci dokázali vystoupat téměř zpět k ceně open, avšak nová rovnovážná oblast a férová cena zůstaly na nižších hodnotách.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Díky rovnovážné oblasti na nižších hodnotách jsme mohli předpokládat, že včerejší uzavření na 11585 mohlo být pouze vyhnáno objednávkami na konci seance. Pro dnešní den bychom očekávali reakční prodejní aktivitu, avšak trh udělal tento pohyb bez nás při ranním gapu. Dnešní seance byla otevřena na ceně 11550, což je na spodní hranici včerejší rovnováhy. Daxu se podařilo nastartovat korekční pohyb a vypadá to, že bychom mohli zaplňovat prázdný objemový profil směrem k 11480. Z krátkodobého hlediska očekáváme reakční nákupní aktivitu směrem k včerejší férové ceně 11560 a následné pokusy o další prodejní pohyby. Pokud 11560 nezafunguje jako resistence, další zónou by mohla být cena 11590. Jestliže se bude prodejcům dařit, mají poměrně volný prostor až k 11490.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 5. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!