DAX 5. 10. 2015

DAX 5. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Páteční seance nabídla mnoho příležitostí a to hlavně díky zvýšené volatilitě z důvodu vyhlašování NFP. Každý první pátek v měsíci jsme svědky zvýšené volatility a pro říjen 2015 to nebylo jinak. Po otevření seance se trh vydal na vyšší ceny, směrem k zmiňované zóně 9675. Ta nebyla o 4 body zasažena. Na Daxu jsme byli svědky silného výprodeje až na cenu 9390 v průběhu NFP okolo 14:30. Ztráty však byly okamžitě korigovány a trh se vrátil na ceny před vyhlášením. Nakonec jsme zmiňovanou zónu dosáhli a uzavřeli na ceně 9680.

Uzavření přímo na high nám značí velkou sílu nakupujících obchodníků, což nám potvrzuje dnešní otevření rostoucím gapem. Pro dnešní den můžeme očekávat reakční prodejní aktivitu s cílem uzavření gapu nebo dokonce otestování páteční ceny VPOC 9613. Tato cena bude klíčová pro nakupující obchodníky. Pokud se kupci budou chtít dostat mimo aktuální střednědobou rovnovážnou oblast, tato cena je ideální vstupní hladinou. Pokud 9613 žádné nákupy nezpůsobí, můžeme očekávat nějakou reakci na LVN zóně 9570. Pokud bude tato zóna proražena, můžeme očekávat prodeje.

V případě nakupujících již od otevření seance, bez reakční nákupní aktivity, lze očekávat test drobné HVN na ceně 9770 – 9775.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

0510dax

30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!