DAX 5. 12. 2016

DAX 5. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 5. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční obchodní seance byla poměrně zajímavá a nabídla mnoho pohybů, na kterých se dalo realizovat obchodní příležitosti. Po otevření klesajícím gapem pokračovala aktivita ve směru gapu. Dax bez problému poklesl až na nové low  10400. Od této magické hranice se rychle odrazil. Pár hodin tvořil rovnováhu a jako by vyčkával na vyhlášení NFP. Po vyhlášení se opět aktivita rozjela a to opačným spěrem. Celé ztráty dopoledne byly smazány a k tomu půl seance předchozí. Nakonec Dax uzavřel v zelených číslech.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Z důvodu očekávání výsledku italského referenda jsme mohli předpokládat, že dnešní obchodní seance bude otevřena gapem. I když páteční seance uzavřela pozitivně, rovnovážná oblast zůstala na nižších cenách s férovou cenou 10435. A právě zde došlo k otevření seance dnešní. Je vidět, že dnešní ráno je ovlivněno vstřebáváním víkendových informací. Dax již zobchodoval rozpětí 70 bodů a to není ani půl hodiny obchodní seance za námi. Agresivnější jsou nyní kupci a vypadá to, že se pokusí o uzavření víkendového gapu. Tím pádem by se měli pokusit vyhnat cenu Daxu svými objednávkami až na 10525. V případě, že se jim to nepodaří a Dax se vrátí k cenám open, je dost možné, že prodejci převezmou roli vůdce pro dnešní den a vydají se otestovat nejbližší support na HVN 10375.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 5. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!