DAX 6. 1. 2017

DAX 6. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 6. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pokud jste četli včerejší analýzu nebo se podíváte na graf, který jsme včera zveřejnili, určitě nám dáte za pravdu, že se včera Dax choval poměrně pěkně. Očekávali jsme reakční nákupní aktivitu k férové ceně předchozího dne 11560. Tato aktivita byla silnější a kupcům se podařilo tuto rezistenci porazit. Dosáhli až na 11590, kterou jsme na grafu zakreslili jako možný další support. Na této ceně kupcům došla síla a i když se snažili o proražení několikrát, nepodařilo se jim to. Vždy došlo ke korekci a nakonec byla pod touto cenou vytvořena nová rovnovážná oblast. Seance byla uzavřena přímo uprostřed rovnováhy na novém denním VPOC 11570.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena uprostřed včerejší rovnováhy bez nějakého překvapení. Nacházíme se v blízkosti včerejší close ceny. Pokud se podíváme na aktuální dení, Dax odmítl vyšší ceny 11620 a začal mírnou korekci. Tato korekce však není nijak rychlá. Nevidíme velké snahy o návrat do předchozí rovnováhy pod 11480. Vypadá to, že trh spíše přešlapuje do strany, jako by nabíral síly na další rostoucí pohyby. Pokud by se měl tento scénář naplnit, kupci musí prorazit 11590. Tato zóna po včerejším testování není nijak silná a mohlo by se tak stát. Když se podíváme na nově vytvořená low, obě jsou na ceně 11530, avšak vždy to byl krátký test bez velkého objemu objednávek. Jestli se tato low podaří prorazit, můžeme očekávat postupný pokles k 11480, avšak zatím v trhu nebyl projeven o tento pohyb zájem. Uvidíme, jestli dnešní NFP přinese zvýšenou volatilitu a možné větší pohyby.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 6. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!