DAX 6. 10. 2015

DAX 6. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší seance nastartovala tento týden rostoucím gapem. Tento gap byl hned ze začátku uzavřen. V okolí gapu byli nalezeni kupci, kteří pokračovali v páteční nákupní náladě. Přes zmiňovanou zónu 9775 poměrně jednoduše pokračovali na vyšší ceny. Rostoucí pohyb byl zastaven až uzavřením seance na ceně 9871.

Dnešní seanci jsme otevřeli klesajícím gapem o velikosti 39 bodů. Tento gap byl v minulosti uzavřen v 80%, což je poměrně zajímavá statistika. Dle této statistiky můžeme usuzovat, že i dnes by pravděpodobně mohl být gap uzavřen. Pokud máte zájem o naše statistiky na Dax, stáhněte si náš Ebook.

Ještě předtím, než bychom se mohli vydat uzavřít dnešní gap, je vhodné se připravit na možnou prodejní aktivitu směrem k včerejší férové ceně VPOC 9757. Dle teorie aukce, pokud cena klesá, láká nové kupce do trhu, aby exekuovali své nákupní objednávky. Právě tento pokles by mohl být pro kupce atraktivní k otevření dalších dlouhých pozic. V případě, že na ceně 9757 nebude žádná známka nákupní aktivity, lze očekávat, že znovu otestujeme mikro-kompozitní VPOC 9675.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

06dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!