DAX 6. 10. 2016

DAX 6. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 6. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší den po otevření seance vypadal příznivě spíše pro prodejce. Ti měli proti sobě silné supporty na 10480 a 10510. Tyto ceny dokázaly prodeje zastavit a změnily náladu na trhu. Kupci se pomalu ale jistě dostali do trhu a dokázali další seancí potvrdit aktuální cenové hladiny. Seance byla uzavřena na ceně 10590 v blízkosti férové ceny.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Čtvrtek byl na Daxu otevřen přesně tam, kde jsme včera uzavřeli. Po otevření seance se ujali vedení kupci, kteří rychle opustili oblast včerejšího close a férové ceny a vydali se býčím směrem na vyšší ceny. Aktuálně se Dax obchoduje na HVN oblasti 10620. Zde je nyní důležité, jak se bude trh vyvíjet po startu londýnské seance. Pokud budou kupci stále aktivní, což by mohli, když se podíváme na poslední dny, které jasně hrají v jejich prospěch, očekáváme růst až na cenu 10700. Až k této oblasti by se mohli téměř bez problému dostat, pokud projeví známky agresivity. Na druhou stranu pokud 10620 nebude opuštěna a prodejci se rozhodnou zastavit nákupní objednávky, očekáváme propad zpět do včerejšího rozpětí s testem ceny 10570 nebo až 10510.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 6. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!