DAX 6. 11. 2015

DAX 6. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Ve čtvrtek 5. 11. jsme otestovali všechny zóny, které jsme zmiňovali v ranní analýze trhu. Se zónami Dax poměrně neměl problém a směle je prorážel. Pod zmiňovanou 10805 na ceně 10782 bylo vytvořeno pěkně silné low, odkud vstoupili do trhu kupci. Kupci byli agresivní a dokázali vrátit Dax zpět na ceny v okolí 10935. Nakonec trh uzavřel uprostřed rovnovážné oblasti a na této ceně také dnes otevřel.

Vzhledem k tomu, že máme dnes odpoledne NFP report z USA, i na Daxu musíme být opatrní a na tuto situaci si dát pozor. Je možné, že do té doby bude trh pomalejší a bude se vyčkávat na vyhlášení reportu. Poslední dva dny jsme měli poměrně dost volatilní a dnešní NFP by mohlo volatilitu jenom podpořit.

Pro dnešní den by mohla být opět důležitá dlouho zmiňovaná 10805 jako support pro nakupující obchodníky. Pokud tuto zónu a low včerejšího dne prorazíme, můžeme očekávat pokles až k 10680. Při cestě na vyšší ceny se nabízí jako resistence včerejší VPOC 10944, zde by mohla být způsobena nějaká reakce. Ať už zpomalení trhu, nebo prodejní aktivita. Je však důležité dávat pozor na dnešní NFP, které by mohlo zvýšit volatilitu, takže se může stát, že budou zóny bez problému proraženy.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

6-11-15-dax

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!