DAX 6. 12. 2016

DAX 6. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 6. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance otevřela prodejním gapem a než jsme stačili zveřejnit analýzu, ranní gap byl uzavřen. Kupci byli po víkendu velmi agresivní. Během první hodiny dokázali urazit cca 230 bodů směrem vzhůru, což není úplně běžné chování na Daxu. Fundamentální zprávy zřejmě pomohly tržnímu vývoji německého akciového indexu. Dle objemového profilu jasně vidíme, že rostoucí pohyb byl velmi impulzivní bez žádného odporu. Dax se tak vrátil do oblasti dlouhodobé rovnováhy s férovou cenou na 10670. Ani tato cena kupce nezastavila. Nakonec byla seance uzavřena na ceně 10710.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Včerejší den tedy přinesl spoustu nových informací. Dnešní seance byla otevřena v blízkosti včerejšího close bez většího překvapení. Nacházíme se uprostřed rovnováhy. Kupci jasně odmítli nižší ceny. Využili poklesu pro nové nákupní objednávky. Je tedy možné, že předchozí pohyb by mohl zadělat na nové rostoucí pohyby. V takovém případě stále musíme myslet na hranici resistence 10800. Ta kupcům stojí v cestě a udržuje rovnováhu. Pokud se podíváme na trh očima prodejců, ti budou mít teď složitou situaci. Pokud chtějí negovat včerejší rostoucí pohyby, musí se dostat pod support 10630. Pod touto cenou je prázdný objemový profil, který by potřeboval vyplnit novými objednávkami.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!