DAX 6. 2. 2017

DAX 6. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 6. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pokud se podíváme na páteční seanci, opět jsme svědky klasické situace při první páteční seanci měsíce. NFP report většinou způsobí to, že trhy vyčkávají, následně dojde ke zvýšené volatilitě během vyhlášení, avšak žádné velké pohyby se nedějí. V pátek 3. 2. seance otevřela na férové ceně 11620 klesajícím gapem. kupcům se podařilo uzavřít ranní gap. Následně se trh pohyboval v rozpětí 50 bodů a větší pohyb přišel až s NFP. Tento pohyb byl pouze rychlý test a nepřinesl žádné nové informace. Seance byla uzavřena na denním VPOC 11655.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní otevření trhu nám příliš mnoho nových informací nepřineslo. Otevřeli jsme na 11650 uprostřed páteční rovnováhy. Poslední dva dny byl trh spíše pomalejší a tvořil pěkné rovnovážné oblasti. V pátečním profilu je patrné, že pokus o longy byl způsoben zvýšenou volatilitou během NFP. Objemový profil nám říká, že rostoucí pohyb byl odmítnut, na vyšší cenách nebyly realizovány objednávky. Je toto nyní signál pro prodejce? Mohl by být. Máme před sebou stále silnou HVN 11560, která již v minulosti cenu přitahovala. I nyní by mohla být magnetem. A jestliže budeme brát páteční pohyb jako odmítnutí kupců, prodejci by mohli mít nyní mírně lepší podmínky než kupci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 6. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!