DAX 6. 3. 2017

DAX 6. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 6. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

V pátek jsme se dočkali reakční nákupní aktivity, která uzavřela ranní gap. Kupci však neměli dostatek sil na to, aby otestovali i VPOC cenu 12065. Prodejci je nepustili přes páteční close. Obchodníkům se podařilo vytvořit krásný vyvážený objemový profil. Seance byla ukončena na ceně 12015, kde byla také stanovena férová cena obchodního dne, tedy cena, kde bylo realizováno nejvíce objemu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seanci jsme odstartovali klesajícím gapem na ceně 11990. Od začátku trhu vstoupili do hry prodejci, kterým se podařilo dostat se bez problému pod páteční low. Zatím to tedy na reakční nákupní aktivitu nevypadá. Prodejci mají před sebou zónu 11960, která by mohla zafungovat jako support. Je to střednědobá LVN oblast. Pokud kupci tuto cenu ochrání, je možné, že se právě reakční nákupní aktivity a uzavření víkendového gapu dočkáme. Pokud bude 11960 proražena, očekáváme tendenci k poklesu na cenu 11915.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 6. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!