DAX 6. 9. 2016

DAX 6. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 6. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Jak to bývá zvykem, pondělí po NFP je pomalejší a i 5. 9. 2016 tento předpoklad potvrdilo. Seance byla klidná bez větších agresivních pohybů. Nový týden začal rostoucím gapem, který byl v zápětí uzavřen. Kupci neměli dostatek sil, aby potvrdili býčí náladu a unikli z rovnováhy. Trh se do rovnováhy vrací. Po dosažení pátečního close se Dax pohyboval do strany, ale nakonec opět vyhráli prodejci a dokázali zavřít seanci v červených číslech na ceně 10680.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena těsně pod včerejší rovnovážnou oblastí s férovou cenou 10707. Kupci se již snaží o reakční nákupní aktivitu a vypadá to, že se jim bude dařit. Důležité však bude, jestli dnes do trhu vstoupí prodejci, kteří včera projevili snahu o návrat zpět do dlouhodobé rovnováhy. Ti by dnes mohli vstoupit právě v rovnovážné oblasti včerejšího dne, nebo na price action levelu 10730. Jestliže se tak stane, máme jasnou myšlenku a to návrat do rovnováhy. Pokud prodejci neudrží tyto ceny, je dost možné, že do trhu vstoupí opět agresivní kupci, protože pro ně to bude známka slabého high, které by mohli následně prorazit na vyšší ceny. V případě prodejní aktivity do rovnováhy očekáváme pokles k HVN 10630.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 6. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!