DAX 7. 1. 2016

DAX 7. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Dax několik posledních seancí neustále klesá a vytváří nová low. Jinak tomu nebylo ani včera. Očekávali jsme prodeje směrem k zóně 10105. Ta se nakonec stala supportem, který zastavil další prodejní tlak. Včerejší objemový profil je poměrně kvalitně distribuován. Zóna 10105 byla podruhé testována před uzavřením trhu a i podruhé dokázala odvrátit prodejní objednávky. Seance byla ukončena uprostřed rovnovážné oblasti na ceně 10183.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seanci jsme opět otevřeli prodejním gapem a opět gapem o extrémní velikosti a to 196 bodů. Pro takto velký gap bohužel nemáme dostatečné statistiky, které by nám nastínily, co by se mohlo v dnešní seanci dít. Aktuálně obchodujeme na ceně 9890, což je spodní hranice spodní distribuce a price action level z 14. 10. 2015. Pokud budou prodeje zastaveny, můžeme očekávat kupce, kteří se pokusí ztráty vymazat. Minimálně k ceně 9990 – 10000. Pokud budou prodejci dále pokračovat, jejich cílem by mohla být HVN zóna 9680.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 7. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!