DAX 7. 10. 2015

DAX 7. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Úterní seance byla nastartována reakční prodejní aktivitou. Otevřeli jsme v oblasti Value Area High pondělního dne a klesli jsme až pod zmiňovaný VPOC 9575. Od spodní hranice rovnovážné oblasti (Value Area Low) jsme získali silnou nákupní aktivitu, která ovlivnila celý zbytek dne. Kupcům se podařilo prorazit včerejší high až na 9957.

Nákupní aktivita byla potvrzena i při začátku dnešní seance. Od otevření jsme vystoupali téměř 60 bodů. I přes silnou nákupní náladu na trzích dnes očekáváme alespoň nějaký náznak reakční prodejní aktivity. Důležitá otázka je, odkud by tato aktivita mohla přijít. Prodejci mají zajímavé zóny na cenách 10020 (high 22. 9. 2015) a 10050 (lvn 18. 9. 2015). V případě, že se dočkáme prodejní aktivity, očekáváme pokles Daxu až na včerejší VPOC 9850.

V případě, že trh ovládnou kupci, jejich hlavním cílem by mohla být zóna mikro-kompozitní HVN na ceně 10100.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

07dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!