DAX 7. 12. 2015

DAX 7. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Spodní hranice distribuce opravdu potvrdila silný support! V pátek 4. 12. jsme upozorňovali, že pokud budou kupci chtít zabránit výprodeji, musí nutně ubránit zónu LVN a spodní hranici distribuce 10650. Ta se sice podařila prodejcům překonat, ale pouze o cca 19 bodů a na ceně 10631 byl nalezen silný support. Sílu supportu můžeme spatřit jednoznačně při pohledu na denní objemový profil. Vidíme, že vytvořené low je opravdu silné. Nízké ceny okamžitě zapříčinily otevření nových dlouhých pozic. Díky těmto kupcům se Dax dostal zpět do rozpětí pátečního dne. Dokonce otestoval čtvrteční férovou cenu 10850 a v blízkosti této ceny také uzavřel. Páteční high je poměrně velmi slabé a to, že bychom ho dnes mohli prorazit naznačuje i uzavření v blízkosti high.

Otevřeli jsme těsně na hranici čtvrtečního high a okamžitě se vydali zpět do rozpětí čtvrteční seance. Vzhledem k výše uvedenému očekáváme proražení zóny high 10880, otázkou je, zdali kupci prorazí zónu ihned, nebo nejprve dostaneme tzv. reakční prodejní aktivitu do rovnovážné oblasti předchozí seance. V takovém případě bychom očekávali prodeje až k ceně 10805 či 10750 (páteční VPOC). Pokud reakční aktivita nenastane, očekáváme nákupy směrem k 11000.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

7-12-15-dax

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 7. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!