DAX 7. 12. 2016

DAX 7. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 7. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance začala poměrně klidně v oblasti předchozího uzavření. Psali jsme o tom, že krátký výpad pod rovnováhu dost možná vytvořil dobrý základ pro rostoucí pohyby. Podívejte se sami na graf včerejší seance. Kupci nejprve sbírali sílu, odrazili se od rovnovážné ceny 10670 a potom vystartovali silným uptrendem z rovnováhy. Resistence 10800, která doposud stanovovala horní hranici rovnováhy byla bez problému proražena. Seance uzavřela v blízkosti high na ceně 10830, což pro nás znamená definitivní opuštění rovnováhy. Uvidíme, jestli budou mít kupci sílu na to, aby tyto vysoké ceny udrželi.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena rostoucím gapem na ceně 10865. Ranní gap je o velikosti 30 bodů a je dost velká pravděpodobnost, že dojde k jeho uzavření. To by také mělo být prvním scénářem pro prodávající obchodníky. Včerejším profilem a rovnovážnou oblastí na cenách okolo 10670 vidíme, že oblast rovnováhy je stále silná a mohla by prodejce nyní lákat. Pokud se tak nestane, kupci mají nyní poměrně otevřený prostor až k další HVN z daily grafu, která sedí na ceně 10930. Kupci mají za sebou dva silné dny. Nabízí se otázka, vydrží jim jejich agresivita i pro dnešní seanci?

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 7. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!