DAX 7. 2. 2017

DAX 7. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 7. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Ve včerejší analýze jsme se zmínili o testu na vyšší ceny, který se nám zdál nekvalitní kvůli objemu objednávek. Z toho důvodu jsme mírně preferovali prodejce než kupce, avšak výsledek včerejší seance nás poměrně překvapil. Očekávali jsme dosažení rovnováhy na 11560, což bylo splněno, avšak low bylo vytvořeno až na 11475. Prodejci měli velkou sílu a postup na nižší ceny potvrdili i objemem objednávek.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Síla prodejců pokračovala i dnes ráno, kdy trh otevřel klesajícím gapem mírně pod včerejším low. Zatím jsme se opřeli o support 11470, což je také důležitá HVN ze střednědobého pohledu. Uvidíme, jestli tato cena podpoří Dax v korekčním pohybu a návratu k 11560. Pokud ano, očekáváme vyplňování místa LVN mezi 11470 – 11560 směrem k 11560. Pokud bude 11470 proražena, prodejci by se teoreticky mohli dostat až na cenu 11400.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 7. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!