DAX 7. 3. 2016

DAX 7. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční trh opět otevřel přímo v blízkosti ceny close předchozí seance. Otevření tedy bylo mírně nad rovnovážnou oblastí a dala se očekávat reakční prodejní aktivita. Ta trvala až k VPOCu 9752, který je jen pár bodů od dlouhodobé HVN a VPOC 9760. Tuto zónu zmiňujeme již několik dní a poslední tři seance, které se obchodují právě v této oblasti, potvrzují její důležitost. Díky NFP se trh ve 14.30 našeho času rozpohyboval a vytvořil dlouhé knoty na obou stranách obchodní seance. Nakonec byl trh uzavřen mírně nad 9760 uprostřed rovnováhy dne.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Pondělní ráno začalo na Daxu bez gapu. Seance navázala na páteční close. Obchodujeme v rovnovážné oblasti, a tak dle teorie aukce nemáme žádné informace, jestli preferovat kupce nebo prodejce. Páteční seancí jsme více méně ničeho nového nedosáhli. Seance se obchodovala na stejných cenách jako poslední dva dny. Nové high způsobila zvýšená volatilita v čase NFP reportu. Je vidět, že high bylo poměrně dobře odmítnuto kousek od naší prodejní zóny 9925. Pro dnešek očekáváme aktivitu v oblasti cen posledních dní či spíše na nižších cenách. Dosažení netestovaného VPOCu na ceně 9640 by mohla být zajímavá situace. Zde by kupci měli vstoupit do trhu, pokud nechtějí vzdát boj o vyšší ceny. V případě proražení očekáváme jako další zónu LVN 9585. Pokud se dnes kupci vschopí a budou testovat páteční ceny NFP high, očekáváme dosažení zóny 9925.

7-3-16

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 7. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!