DAX 7. 3. 2017

DAX 7. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 7. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance začala prodejním gapem a aktivitou ve stejném směru také pokračovala. Prodejcům se podařilo bez problému dostat až na 11925, avšak zde byly další prodeje silně odmítnuty. Trh se vrátil zpět na hladinu open, avšak ani zde nevydržel dlouho. Opět se spustily prodeje, které tentokrát trvaly až k ceně 11917. Pouhé 2 body od zóny, kterou jsme označili jako možný support. Od této oblasti se opět projevili kupci, kterým se podařilo uzavřít na ceně 11980.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena nad včerejší rovnovážnou oblastí v blízkosti včerejšího close. Trh už míří směrem k 11960, což je včerejší férová cena. Včerejší den můžeme také označit za vyvážený, přičemž když se podíváme na low, můžeme usoudit, že je poměrně silné. Oba testy nižších cen byly rychle odmítnuty. To by mohlo nyní hrát do karet kupcům. Celkem zajímavá zóna na start rostoucího pohybu by mohla být právě zmíněná 11960. Často se trh odrazí od férové ceny předchozího dne. Pokud tomu tak bude, očekáváme rostoucí tendence směrem k 12015, což je nyní jasná resistence (VPOC a close 3. 3. 2017). Pokud bude 11960 proražena níže, je potřeba si dát pozor na případnou aktivitu v okolí supportu 11915. Tento support není tak silný, abychom mu 100% věřili i pro další testování, je tedy možné, že bude proražen v případě agresivních prodejců.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 7. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!