DAX 7. 7. 2016

DAX 7. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 7. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Poslední dvě seance na Daxu byly ve znamení silných prodejů. Po dlouhé bitvě tak zvítězila HVN 9590 oproti 9850. Prodejní nálada byla natolik silná, že ani tato férová cena pobrexitových hodnot nedokázala prodejce zastavit. Byli natolik agresivní, že se v úterý dostali až na cenu 9450, kde bylo vytvořeno denní low v jehož blízkosti seance také uzavřela. Ve středu prodejní aktivita pokračovala až k 9300, kde byl prodejní tlak ukončen. Dvakrát testovaná oblast 9300 zafungovala jako support, kde kupci zabránili dalším prodejům. Středeční seance byla nakonec uzavřena po korekčním pohybu na ceně 9430. Pokud se podíváme na poslední dva objemové profily, je vidět, že rovnovážná oblast byla vždy utvořena v blízkosti low seance, což značí sílu prodejců.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena v blízkosti včerejšího close, nemáme tedy žádný gap, který by nám mohl napovědět aktivitu po otevření trhu. Nacházíme se nad včerejší rovnovážnou oblastí, což by nyní hrálo pro reakční prodejní aktivitu, kde by se prodejci měli snažit dostat zpět k včerejší férové ceně 9330. V této oblasti se také utvořila HVN, která by mohla přitahovat obchodní aktivitu. Pokud se na aktuální tržní vývoj podíváme z pohledu kupců, jejich snaha by měla být k dosažení ceny 9520, což je HVN střednědobého objemového profilu a také včerejší high. Tímto pohybem by se trh vrátil do rovnováhy, která byla po brexitu vytvořena.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 7. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!