DAX 7. 9. 2015

DAX 7. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Páteční seance byla v rukou prodejců. Po otevření trhu jsme byli svědky reakční nákupní aktivity až k férové ceně čtvrteční seance 10212. Tato cena perfektně zapůsobila jako rezistence a spustila vlnu prodejů. Prodejci dokázali snížit ceny až na 9957. Nakonec byla obchodní seance uzavřena na ceně 10004. Všimněme si, že i rovnovážná oblast a férová cena byly uznány na nižších hladinách.

Dnešní den jsme začali na ceně 10100. Nacházíme se v rovnovážné oblasti, avšak stále můžeme očekávat pokles k páteční férové ceně či zavírací ceně 10004. Na této cenové hladině je vhodné očekávat kupce, kteří před sebou mají jasný cíl 10240mikro kompozitní objemový bod kontroly.

Pokud kupci vstoupí do trhu ihned po otevření seance, můžeme očekávat pomalejší postupný pohyb k vyšším cenám s cílem 10240. Aktuálně se nacházíme v oblasti LVN mikro kompozitního profilu. Tuto oblast bychom mohli vyplnit objemem objednávek.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

07-9-dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!