DAX 7. 9. 2016

DAX 7. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 7. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Začátek včerejší seance byl zajímavý. Kupci se vydali směrem reakční nákupní aktivity a dosáhli na předchozí VPOC. Na VPOC vstoupili do trhu prodejci, kteří se pokusili o návrat do dlouhodobé rovnováhy. Nepodařilo se jim to úplně a kupci opět atakovali 10740. Ani ti však nebyli natolik agresivní, aby jasně nastartovali únik z rovnováhy v býčím směru. I díky makro zprávám trh poklesl a nakonec byla seance uzavřena na 10700.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena rostoucím gapem. Trh by nyní mohl klesnout reakční prodejní aktivitou, což by sedělo také na uzavření gapu. Po uzavření gapu bude důležité sledovat, co se na ceně včerejšího close stane. Pokud bude proražena, prodejci by se mohli dostat na nižší ceny. Podívejme se na high posledních seancí. Jasně vidíme, že vysoké ceny jsou odmítnuté a high jsou poměrně silná. To by mohlo hrát prodejcům do karet. Pokud nebudou dnes akční, mohla by například 10680 jako drobná LVN zapůsobit jako support, který by podpořil rostoucí pohyby. Uvidíme, co nám dnes Dax nadělí za příležitosti.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 7. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!