DAX 8. 1. 2016

DAX 8. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší den jsme otevřeli velkým gapem, a tak se dalo očekávat pokračování aktivity ve směru gapu. Prodejci tak učinili, trh klesl až k 9812. Zde vstoupili do trhu kupci a pokusili se o smazání ztrát. To se jim podařilo až na cenu 10040. Na této ceně se trh opět otočil a jedním směrem klesal až ke close 9835. Uzavřeli jsme v blízkosti low, což nám značí převahu prodejců. Dnešní otevření však bylo poměrně překvapivé.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena na ceně 9973. Otevřena gapem v opačném směru o velikosti 135 bodů. Kupci jsou po otevření poměrně agresivní a vypadá to, že se Dax podívá na vyšší ceny mimo rozpětí včerejšího dne. První resistencí je HVN 10126. Zde by mohli prodejci alespoň zpomalit růst, ne-li úplně obrátit trh a nastolit další prodejní trend. Pokud bude 10126 proražena na vyšší ceny, očekáváme aktivitu v rozpětí středeční seance. Naopak pokud kupci nebudou dostatečně agresivní, vzhledem k otevření mimo rovnovážnou oblast můžeme očekávat spíše poklesy a reakční prodejní aktivitu. Minimálně do včerejší rovnovážné oblasti, dlouhodoběji s cílem HVN 9680.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 8. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!