DAX 8. 10. 2015

DAX 8. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší seanci ovládli hned po otevření kupci. Ačkoliv jsme měli statisticky 93% pravděpodobnost uzavření gapu, gap jsme nakonec neuzavřeli ani v průběhu celého dne. Od otevření trh vyrazil silně nahoru testovat vyšší ceny. Naši zónu 10020 pokořil bez většího problému, avšak další zmiňovaná zóna 10050 už Daxu dala zabrat. Od této zóny jsme získali korekci 80 bodů. Následně však opět pokračovali kupci a to téměř až na hlavní cílovou zónu pro kupce 10100. Trh včera vytvořil denní high na ceně 10095. Tato cena zapůsobila jako silná rezistence a dokázala odvrátit další rostoucí pohyby. Nakonec jsme uzavřeli seanci v zelených číslech na ceně 10036.

Pro dnešní seanci můžeme očekávat reakční nákupní aktivitu. Otevřeli jsme pod rovnovážnou oblastí včerejšího dne, takže dnes dle teorie aukce je ideálním scénářem nákupní aktivita přímo po otevření trhu. Tyto nákupy by mohly zvýšit cenu Daxu až na 10036, což je včerejší VPOC a pro nás důležitá zóna pro dnešní den. Od této zóny můžeme očekávat nástup prodejních příkazů a klesání trhu.

Pokud se kupcům nepodaří nastolit reakční nákupní aktivitu, můžeme očekávat pokles mimo rozpětí včerejšího dne, kde se jako první cílová zóna nabízí 9847 – 9840 jako předchozí VPOC a HVN mikro-kompozitního profilu. Jasná dlouhodobější zóna, která bude přitahovat prodejní aktivitu je mikro-kompozitní VPOC 9675.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

08dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!