DAX 8. 11. 2016

DAX 8. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 8. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší extrémní gap se  prodejci pokusili smazat a v první půlhodině seance se jim to dařilo. Dostali se až na zónu 10375, od které se na bod přesně trh odrazil. Tuto zónu jsme zakreslili ve včerejší analýze. Kupci vstoupili do trhu a dokázali opět zvýšit cenu Daxu. Seance byla uzavřena na samotném high, což naznačuje sílu kupců.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes Dax otevřel mírným prodejním gapem na ceně 10440. Jen málo chybí prodejcům, aby dosáhli cenové hladiny 10420. Ta je nyní nejblizší HVN zónou a zároveň zónou VPOC včerejší seance, tedy nejobchodovanější ceny. Prodejci by s touto zónou mohli mít problém, pokud budou mířit k nižším cenám. VPOC totiž často působí následující den jako odrazový můstek pro nové pohyby. Tuto oblast by kupci mohli využít, protože už včera ukázali chuť k rostoucím pohybům. V takovém případě je čeká HVN 10495, což je první HVN, která by mohla zapůsobit jako resistence.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 8. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!