DAX 8. 12. 2016

DAX 8. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 8. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Ano agresivita kupcům rozhodně vydržela! Vypadalo to, že na začátku seance dojde k reakční prodejní aktivitě a uzavření gapu, avšak opak byl pravdou. Kupci silně vstoupili do trhu a zanedlouho dosáhli na zmiňovanou HVN 10930. Je vidět, že zde chvilku setrvali, tato cena se také stala novou cenou VPOC. Nakonec se kupcům podařilo tuto HVN překonat a pokračovat bez problému dál na vyšší ceny. I uzavření seance mluví pro nakupující obchodníky. Zavírací cena 11040 je v blízkosti včerejšího high.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Analýza trhu je na aktuálních cenách poměrně náročná. Nacházíme se v oblasti, kde byl Dax naposledy minulý rok v listopadu. Z těchto cen bychom mohly jako o resistencích uvažovat až o cenách 11370 (oblast většího objemu) či resistenci z hlediska price action na ceně 11440. Tyto ceny jsou však zatím daleko. Do té doby má Dax poměrně volno ve směru vyšších cen. Z pohledu prodejců je to nyní jasné. Musí zastavit býčí tlaky. Aktuální vysoké ceny by k tomu mohly využít, v očích prodejců by mohl být Dax dostatečně drahý pro to, aby realizovali své prodejní objednávky. V takovém případě je nejbližší cíl, kam by se měli prodejci pokusit dostat zmiňovaná zóna 10930, která již včera potvrdila objemem svoji důležitost. Na cestě k této ceně může jako support zafungovat také drobná HVN ze včerejšího dne 10975.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 8. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!