DAX 8. 2. 2017

DAX 8. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 7. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance otevřela na samém low předchozí seance. Prodejci se pokusili v prodejích pokračovat, avšak neměli dostatek sil. Ke slovu se dostali kupci, kteří krásně zkorigovali předchozí výprodej a vrátili hodnotu Daxu na rovnovážnou cenu 11560. Podařilo se jim dostat se až na 11600, ale 11560 fungovala jako silný magnet a trh k ní opět klesnul. Seance byla uzavřena na 11555.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena v oblasti hlavní HVN 11560. I včerejší objemový profil potvrzuje, že na těchto cenách se chce obchodovat. Obchodníci považují tyto ceny za férové. Nyní jsme v oblasti, která je poměrně dobře ohraničena. Na spodní straně je support na HVN 11470. Naopak na horní straně je resistence na ceně 11680. Očekáváme, že pro dnešek bychom mohli zůstat v tomto rozpětí, pokud na trhu nebude zvýšená volatilita.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 8. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!