DAX 8. 3. 2016

DAX 8. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Čtvrtý den uprostřed rovnováhy. Včerejší seance se nakonec opět držela okolo HVN 9760. Prodejci nejprve tlačili na opuštění oblasti směrem na nižší ceny, avšak na low 9686 byli zastaveni, kupci dokázali trh podržet a vrátit zpět k 9760 v jejíž blízkosti byla seance uzavřena.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela prodejním gapem uprostřed včerejší rovnovážné oblasti téměř na férové ceně. Pokud budeme myslet na ranní gap, jeho uzavření by mohlo sedět s tím, že bychom se od včerejšího close a HVN 9760 mohli definitivně odrazit a nastartovat prodejní náladu na německém akciovém trhu. Pokud by se tak stalo, očekáváme pokles k cenám 9640 a 9585. V opačném případě můžeme očekávat další den v oblasti aktuální rovnováhy okolo 9760.

8-3-16

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 8. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!