DAX 8. 3. 2017

DAX 8. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 8. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seanci jsme odstartovali mírně nad rovnovážnou oblastí velmi vyváženého dne. Prodejci se vydali reakční prodejní aktivitou směrem k férové ceně. To se jim také podařilo. Férová cena nezpůsobila žádný větší pohyb, i když se dal takový pohyb očekávat. Seance byla poměrně klidná a opět vytvořila vyvážený objemový profil.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní ráno na Daxu bylo odstartováno prodejním gapem. Toto otevření je poměrně zajímavé, protože se nyní dostáváme k zajímavým scénářům. Nabízí se reakční nákupní aktivita směrem k předchozímu close na ceně  11955. Celkově by oblast okolo ceny 11960 mohla být pro nakupující přitažlivá. Pokud se dnes neprojeví v trhu kupci, bude velmi důležité sledovat hladinu 11915. Její případné proražení by mohlo znamenat cestu směrem short. Pokud se tak stane, Dax má poměrně otevřenou cestu až k první HVN 11830. Pokud 11915 zafunguje jako support, očekáváme minimálně zmíněné dosažení včerejší férové ceny nebo dokonce rostoucí pohyby směrem k 12000.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 8. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!