DAX 8. 7. 2016

DAX 8. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 8. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Po otevření včerejší seance byli v převaze kupující obchodníci. Trh vystoupal až na 9495, kde se setkal s resistencí a přišel obrat cenového vývoje. Prodejci dokázali trh stlačit na nižší ceny a vrátili se do rovnováhy předchozího dne na úrovni 9350. Zmiňované zóny z včerejší analýzy 9520 a 9330 máme stále na paměti, protože by dnes mohlo dojít k jejich otestování.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance bude ovlivněna zejména odpoledním vyhlašováním NFP reportu. Do té doby je možné, že trh bude vyčkávat a obchodovat se pomalejším tempem. Otevřeli jsme v oblasti včerejšího close bez žádného gapu. Tato oblast je LVN krátkodobého objemového profilu, která by nyní mohla být vyplněna objemem. Pokud obchodníci nebudou realizovat objednávky na těchto cenách, možné jsou dva scénáře. Reakční nákupní aktivita směrem k včerejší férové ceně 9450 nebo naopak pokles k HVN a netestovanému VPOCu 9330. Tyto zóny by se mohl Dax pokusit otestovat ještě před NFP. S vyhlašováním dejte pozor na zvýšenou volatilitu, kdy mohou být cenové oblasti rychle proraženy.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 8. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!