DAX 8. 9. 2015

DAX 8. 9. 2015

Získejúčet.cz:

 

Včerejší seance byla znamení konsolidace a respektování hraničních zón slabé struktury. Dnešní seanci jsme započali na úrovni 10146. Ihned po otevření spadl DAX k uzavření gapu a VPOCu, kde jsme našli agresivní kupce. Takovéto chování značí silnou aktivitu kupců.

Hypotéza 1.

Vzhledem k velké aktivitě kupců lze očekávat test HVN na 10279 (1), kde bychom mohli zpomalit, případně konsolidovat níž. V případě, že kolem zóny 10279 nalezneme prodejce, lze očekávat, že mikro-kompozitní LVN na 10180 (2) by opět mohla motivovat kupce. V případě, že budeme pokračovat nad 10279, lze očekávat test vrcholu aktuálního swingu na denním grafu na ceně 10380.

Hypotéza 2.

V případě, že kupci nebudou nadále agresivní, lze očekávat tvoření hodnoty a postupný návrat k mikro-kompozitnímu VPOCu na 10100 (3).

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

DAX

DAX

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!