DAX 8. 9. 2016

DAX 8. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 8. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Nejprve se prodejcům poměrně dařilo. Dokázali se vrátit do rovnováhy předchozího dne a dokonce otestovat ceny low. Zde se setkali se supportem, který prodeje ukončil a nastartoval býčí náladu. Prodejci si dali opět dost práce, aby opustili dlouhodobou rovnováhu. A včerejším dnem se jim to celkem podařilo. Rovnovážná oblast byla utvořena na vyšších cenách, roustocí pohyby vypadají kvalitní, takže kupci by ve své aktivitě mohli pokračovat. Seance byla nakonec uzavřena na ceně VPOC 10740.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena mírně nad včerejším uzavřením, avšak stále v rovnovážné oblasti. Vzhledem k několikrát odmítnutému low to vypadá, že by se kupci mohli pokusit o další rostoucí pohyby i dnes. V takovém případě je jejich cílem cena 10800, což je dlouhodobá HVN oblast z denního grafu. Na této ceně by mohlo dojít k zastavení rostoucích pohybů či ke korekci. Jestliže kupci nebudou agresivní, prodejci mají poslední šance na udržení rovnováhy. Aby se tak stalo, musel by trh jasně odmítnout aktuální ceny a vrátit se do rozpětí včerejšího dne. V cestě stojí prodejcům zóny supportu 10710 a 10670. Na těchto cenách by měli být kupci aktivní, pokud chtějí zabránit návratu do rovnováhy.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 8. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!