DAX 9. 1. 2017

DAX 9. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 6. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance nepřinesla žádné extrémní pohyby. Je vidět, že Dax po prudkých obdobích  růstu vyčkává a sbírá síly. V pátek byla seance ve znamení NFP. V úvodu seance jsme se dočkali úvodního poklesu do spodní hranice rovnovážné oblasti čtvrtka, kde trh našel kupce. Kupci dostali trh zpátky do rovnovážné oblasti středy a čtvrtka, kde přišlo na řadu NPF. Nejprve trh vystřelil vzhůru v následující hodně růst smazal a nakonec trh pokračoval v nastoleném trendu UP.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Seance po NFP bývají zpravidla pomalejší, ale dnešní lokace otevření by mohla přinést zajímavé pohyby. Vzhledem k tomu, že otevírá nad rozpětím předchozího dne, můžeme očekávat reakční klesající aktivitu směrem k high pátku, které je na 11618. Jestliže Dax dokáže poklesnou až do rovnovážné oblasti pátku, která začíná na 11591, můžeme očekávat test VPOC na 11 563. Tyto úrovně – páteční high, páteční close 11 600, páteční horní hranice rovnovážné oblasti rovněž mohou posloužit jako support. Jestliže trh nenajde prodejce či najde v průběhu dne silné kupce a prorazí high swingu z 1.3.2017 na 11650, nabádáme k opatrnosti na short stranu. Pohyb vzhůru by mohl být silný.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Dax 9.1.2017

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 9. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!