DAX 9. 10. 2015

DAX 9. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Pro čtvrteční seanci jsme očekávali reakční nákupní aktivitu na předchozí VPOC a vstup prodejců do trhu. Reakční aktivitu jsme dostali perfektně. VPOC 10017 byl proražen o cca 10 bodů, ale kupci nebyli schopni pokračovat v nákupní náladě. Prodejci dokázali vytvořit korekci od VPOCU směrem dolů. Tento pohyb byl však pouze drobnou korekcí v dalším rostoucím pohybu. Kupci ovládli seanci a ikdyž rovnovážná oblast zůstává ve spodní polovině včerejšího rozpětí, uzavření na close nám značí sílu agresivních kupců.

Sílu kupců nám potvrdil i dnešní otevření gapem o velikosti 26 bodů. Rostoucí gap o této velikosti byl v minulosti za posledních 2440 dnů uzavřen z 83%, což nám pro dnešek dává zajímavou statistiku, kterou můžeme využít pro své obchodování. Z důvodu statistiky a teorie aukce očekáváme reakční prodejní aktivitu. Tato aktivita by mohla dosáhnout až na ceny 10130, či až na VPOC včerejší seance 9985.

Ještě nemáte náš ebook, který Vám nabídne pravděpodobnostní výhodu pomocí statistik?

Pokud nedostaneme reakční aktivitu, můžeme očekávat rostoucí pohyb směrem k hlavnímu cíli 10240, což je střednědobá mikro-kompozitní HVN.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

9-10-dax

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!