DAX 9. 11. 2015

DAX 9. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Pátek ve znamení NFP potvrdil očekávání. Do 14:30 našeho času byl trh poměrně klidný bez větších pohybů. Ve 14.30 NFP odstartovalo raketový růst na vyšší ceny. Cena Daxu se vyšplhala až na high 11060 a následně uzavřela na 11026. Díky NFP nemůžeme hovořit o kvalitní distribuci obchodů a těžko lze označit rovnovážnou oblast. Páteční profil má jasnou prázdnou oblast, která začíná na ceně 10935.

Tato cena by dnes mohla zapůsobit jako support pro kupující obchodníky, kteří nechtějí, aby cena klesla zpět do oblasti posledních dní. Jakmile prorazíme 10935, dostaneme se do oblasti cen, které trh rychle přeskočil díky americké nezaměstnanosti, proto můžeme očekávat opět rychlý pohyb skrz tuto oblast.

Pokud však nižší ceny testovat nebudeme, high pátečního dne je vhodné si poznamenat, jelikož dna a vrcholy vyhlašovacích dní bývají velmi zajímavé referenční zóny. High 11060 by tedy mohlo dělat problém při postupu na vyšší ceny.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

9-11-15dax

Dax 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 9. 11. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!