DAX 9. 11. 2016

DAX 9. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 9. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Stejně tak, jako si mnozí nepřiznávali možnost Brexitu, nepřipouštěla se možnost, že Donald Trump skutečně vyhraje americké volby. Pokud by Trump vyhrál, trhy by dle předpovědí zažívaly silné prodeje. A tento scénář máme tu. Donald Trump je vítěz a finanční trhy zažily další velký pád. Na Daxu se tato situace projevila celkem jasně. Prodejní gap cca 505 bodů potvrzuje paniku na finančních trzích.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Díky volbám Dax dnes otevřel na ceně 10025. Od otevření se vrací zpět k předchozím hodnotám a míří vzhůru po nočním výprodeji. Teorie aukce nyní nabízí samozřejmě scénář zpětných nákupů a korekci ranního gapu. Cena Daxu je relativně nízko a obchodníci by mohli nyní nakupovat za levno. Pro dnešní den však nebudeme zveřejňovat možné scénáře cenového vývoje. Očekáváme, že trhy dnes budou vstřebávat nové informace.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 9. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!