DAX 9. 12. 2015

DAX 9. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Úterní seanci jsme odstartovali testem do předchozí rovnovážné oblasti. Kupci neuspěli a prohráli bitvu proti agresivním prodejcům. Ti ovládli trh po zbytek obchodní seance. Trh postupně klesal až vytvořil low na 10615. Námi zmiňovaný support 10650 byl sice proražen, ale nakonec posloužil poměrně dobře jako podpůrná zóna, která prodejce zastavila. Close seance bylo právě v blízkosti této ceny. Pokud se podíváme na včerejší denní profil, všimneme si, že rovnovážná oblast byla vytvořena na nižších cenách a horní polovina včerejší distribuce je bohatá na LVN oblasti objemového profilu.

Dnešní seanci otevíráme uvnitř rovnovážné oblasti včerejšího dne. Stejně tak jsme uvnitř vyvážené distribuce. Očekáváme obchodní aktivitu směrem k 10805, což je férová cena VPOC celé oblasti. Včerejší support 10650 zabránil prodejům a tak by nás mohl dostat zpět doprostřed vyvážené oblasti. Pokud však prodejci znovu otestují low distribuce, už je poměrně slabé a můžeme očekávat jeho proražení. Pokud prorazíme, další zónu máme až na 10490 jako low 16. 11. a VPOC 22. 10. Tato cenaj e však poměrně daleko a dnes nemáme žádné makroekonomické zprávy, které by zapříčinily větší pohyb.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 9. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!