DAX 9. 12. 2016

DAX 9. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 9. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Ze začátku seance to vypadalo, že se dočkáme korekce a prodejci mírně korigují zisky posledních dní. Na ceně 11000 však došlo k silnému odrazu a Dax se opět vydal směrem vzhůru. A nejen to. Vyšší ceny byly také potvrzeny objemem. Nad cenou 11120 se začal tvořit objemový profil, který dokazuje, že aktuální ceny jsou pro obchodníky zajímavé. Dokonce férová cena, tedy cena, kde bylo realizováno nejvíce objednávek, připadla na hodnotu 11180. Typ uzavření tedy opět mluví pro nakupující obchodníky.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance navázala na konec včerejšího dne a otevřela bez nějakého překvapení na stejných cenách. Dle naší statistiky proražení high či low víme, že má Dax tendenci testovat jednu či druhou hranici předchozího dne a to s 85% pravděpodobností. Pokud bychom tuto situaci měli uvažovat pro dnešní den, co bude pro Dax jednodušší? Prorazit včerejší high, které je cca 30 bodů daleko, nebo včerejší low, které je 190 bodů niže? Tato myšlenka by mohla podpořit hypotézu pro další býčí obchody. Jak jsme psali včera, Dax má poměrně dost prostoru až k ceně 11370 jako první resistenci. Na druhou stranu již pátou seanci jsme uzavřeli vysoko v zelených číslech v oblasti high. Takto silný pohyb nemůže pokračovat do nekonečna a dříve nebo později kupcům dojde síla. Zatím Dax postupuje podle velmi strmé trendové čáře, uvidíme, jestli ji dnes budou prodejci schopni prorazit a zpomalit rostoucí tendence. Pokud budou dnes prodejci aktivní, měli by se pokusit prorazit pod cenu 11120 a vyplnit prázdné místo objemového profilu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 9. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!