DAX 9. 2. 2017

DAX 9. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 9. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Středeční seance začala na cenách předchozí rovnováhy. Neočekávali jsme žádný rychlý pohyb. Nakonec byli prodejci silnější a dokázali se dostat až k zmiňované HVN support zóně 11470. Odtud došlo k rychlému návratu zpět do rovnováhy. Myšlenka silného supportu na 11470 tak byla potvrzena. Většina objemu a férová cena zůstala v oblasti dlouhodobé rovnováhy okolo 11560.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní ráno patří opět k těm pomalejším. nacházíme se jak ve včerejší rovnováze, tak v dlouhodobé rovnováze. Včerejší odraz od 11470 by dnes mohl nahrávat kupcům. Dokud jsme však v rovnováze, nemáme jasnou představu, koho pro dnešní seanci preferovat. V případě, že kupci využijí včerejšího odrazu od supportu, mohli by se pokusit prorazit rovnováhu směrem k 11680, což je resistence ve formě drobné HVN a high seance 6. 2. 2017.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 9. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!