DAX 9. 3. 2016

DAX 9. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Prodejci se při včerejší seanci pokusili dostat mimo rovnováhu na nižší ceny. Podařilo se jim opustit low posledních 4 dnů, avšak dostali se pouze k ceně 9613. Odtud kupci silně vkročili do trhu a dokázali vymazat celé ztráty začátku seance. Zmiňovaná zóna 9640 poměrně dobře zafungovala jako support a opět zde byla vytvořena férová cena. Trh nakonec uzavřel seanci na ceně 9675. I když jsme včera vytvořili nižší low a měli jsme tak druhý den za sebou, kdy trh posunul rovnovážnou oblast na nižší ceny, stále jsme v oblasti rovnováhy.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Včera jsme upozorňovali na cenu close a HVN 9760, jako možné resistentní hladiny pro odraz na nižší ceny. Podívejte se, jak trh v této oblasti reagoval. Dlouhé knoty naznačují, že kupci neměli sílu se přes tyto ceny dostat a následně opět do trhu vstoupili prodejci. Dnes trh otevírá opět na rovnovážných cenách jen kousek pod HVN 9760. Můžeme očekávat opět pomalejší seanci. Že by dnes obchodníci spíše vyčkávali na zítřejší zasedání ECB? Pro dnešek nemáme připraveny nijak zajímavé scénáře. Zóny zůstávají stejné, 9585 LVN jako support a 9925 HVN jako resistence.

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 9. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!