DAX 9. 3. 2017

DAX 9. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 9. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Poslední 3 dny jsou na Daxu poměrně nebezpečné. Pohyby se střídají nahoru dolů jako na horské dráze. Dax tvoří jasnou rovnováhu na aktuálních cenách. Všimněte si, že oblast posledních dní dobře ohraničují naše zmíněné zóny. Support 11915, resistence 12015. Teorie aukce nám opět nabídla zajímavé informace, které se mohly hodit. Včerejší seance byla na začátku v rukou kupců, avšak nakonec jsme se nijak výrazně neposunuli, uzavřeli jsme na ceně 11940.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla odstartována na stejné ceně, na které jsme včera uzavřeli. Nyní se nabízí poměrně vysoká pravděpodobnost pro reakční nákupní aktivitu směrem k včerejšímu VPOC 11980. To by šlo ruku v ruce se základní teorií tvorby ceny. Férová cena je nad námi, kupci tak mohou považovat Dax za dostatečně levný k nákupu a to by mělo podpořit pohyb směrem k 11980. Uvidíme, jestli se při dnešní seanci podaří obchodníkům opustit vyváženou oblast posledních dní. Proražení hraničních cen 11915 a 12015 bude nyní velmi důležité. Pokud se podaří prorazit support, prodeje mají prostor až k 11830. Naopak při proražení vzhůru očekáváme pohyb k ceně 12065 jako HVN a VPOC seance 2. 3. 2017.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 9. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!