DAX 9. 5. 2016

DAX 9. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pokud jste pravidelným čtenářem našich ranních analýz Daxu, určitě si vzpomenete na zónu 9760. Psali jsme o ni velmi často jako o hlavní VPOC zóně z dlouhého pohledu. Podívejme se, jak v pátek opět perfektně zafungovala. Páteční obchodní seance byla otevřena na hranici low předchozího dne, prodejci se ujali vedení a dokázali otestovat známou oblast 9760. Zde však neměli příliš sil a byli vystřídáni agresivními kupci. Ti otočili průběh páteční seance a z nového low se dostali až na high čtvrtečního dne na ceně 9930. Zde bylo obchodování minulý týden ukončeno, což naznačilo potenciální sílu nakupujících obchodníků.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Síla kupců byla potvrzena víkendovým gapem. Trh dnes otevřel rostoucím gapem mimo předchozí rozpětí. Často při této situaci můžeme očekávat rostoucí den bez testování předchozí oblasti, avšak gap je pouhých cca 35 bodů, takže šance na jeho uzavření a test zón z předchozího dne je vysoká. Pokud budeme uzavírat gap, je dost pravděpodobné, že právě cena pátečního close či high budou odrazovým můstkem pro nakupující obchodníky. Pokud budou tyto ceny proraženy, dalším supportem se nabízí cena 9900, což je střednědobá LVN oblast. Pokud bude i tato cena proražena, je vhodné očekávat pokles na 9840 či 9790. V případě, že kupci budou pokračovat v páteční býčí náladě, očekáváme dosažení HVN 10020 či LVN 10045. Další zónou je pak HVN 10090.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

9-5-16

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 9. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!