DAX 9. 8. 2016

DAX 9. 8. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 9. 8. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance 5. 8. byla ze začátku poměrně klidná. Obchodovalo se do strany, kdy se střídali kupci a prodejci ve vyrovnaném souboji. Nakonec ve 14:30 díky NFP zvítězili v bitvě kupci, kteří silně agresivně nakupovali až do konce seance. Seance byla uzavřena v blízkosti high, což potvrdilo sílu kupců a chuť k dalším rostoucím pohybům. Tento předpoklad byl ve včerejší pondělní seanci potvrzen. Trh otevřel rostoucím gapem na ceně 10427. Po krátké korekci kupci opět vstoupili do trhu a vytvořili high až na ceně 10480. Zde se však setkali s odporem. Prodejci dokázali dobře zareagovat a stlačili cenu Daxu zpět na cenu open včerejší seance.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes Dax otevřel pod včerejším uzavřením, tedy klesajícím gapem. Jsme v rovnovážné oblasti včerejšího dne, takže nelze očekávat nějaký rychlejší pohyb. Jako pěkný scénář se nyní jeví uzavření ranního gapu, kdy by se Dax dostal přímo do středu včerejší rovnováhy. Pokud by byli dnes aktivnější kupci a chtěli se pokusit o další rostoucí pohyby, v cestě jim stojí resistence 10450, což je price action level a také horní hranice včerejší rovnovážné oblasti. Tuto cenu by prodejci rozhodně měli ubránit, pokud chtějí zastavit rostoucí pohyby. Jestliže budou dnes aktivnější prodejci, jejich úkolem by měl být pokles zpět na ceny páteční seance směrem k 10360.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 9. 8. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!