DAX 9. 9. 2015

DAX 9. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší den jasně naznačil, kdo má v trhu převahu. Pokud se podíváme na včerejší profil trhu, vidimé silné low, kde jsme nebyli přesvědčeni o správné ceně. Kupci byli v převaze témeř celou polovinu obchodní seance. Na rezistenci narazili až 8 bodů od námi zmiňované zóny 10380, což bylo high 3. 9. 2015. Zde prodejci zabránili dalším pohybům vzhůru a začla se tvořit rovnovážná oblast. Trh nakonec uzavřel rostoucí korekcí na 10330, což je také včerejší objemový bod kontroly.

Dnešní open jasně potvrdilo agresivní kupce. Otevřeli jsme silným gapem vzhůru o 116 bodů. Po open jsme okamžitě dostali další rostoucí pohyb.

Pokud budou kupci pokračovat, mají před sebou cílovou zónu 10600 jako HVN mikro kompozitní oblasti. Po cestě k tomuto cíli by mohli mít problém s cenou 10533, což je drobná LVN ze dne 20. 8. 2015

V případě, že nákupní aktivita bude potlačena a do trhu vstoupí prodejci, mají volný prostor pro korekci k včerejšímu high na 10374 nebo close 10330. Poslední zóna pro udržení aktuálních cen je 10250 včerejší LVN a price action level. Pokud kupci tuto zónu neudrží, můžeme očekávat pokles do prostoru s nízkým objemem objednávek včerejšího dne.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

09-9dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!