DAX 9. 9. 2016

DAX 9. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 9. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Poslední dny jsme byli svědky souboje kupců a prodejců na horní hranici dlouhodobé rovnováhy. Vypadá to, že včera vyšli z bitvy vítěžně prodejci. Těm pomohl Mario Draghi a zasedání ECB, které způsobilo opět zvýšenou volatilitu, která byla tentokrát ve směru medvědím. Na začátku seance se kupci pokusili prorazit předchozí high, avšak to se jim nepodařilo a prodejci se pomalu dostali do trhu. S ECB nabral pád rychlost a prodejcům se podařilo dostat dokonce až pod 10590, avšak nebyli zde schopni zůstat. Seance se nakonec vrátila k ceně 10670, kde uzavřela.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Včerejší den o rozpětí 220 bodů nám dnes nedává jasné zprávy. Trh včera otestoval mnoho důležitých hladin, ale na žádné nezanechal větší stopy. Nemůžeme tak nyní preferovat kupce či prodejce. Jsme zpět v rovnováze, takže můžeme očekávat pohyby spíše do strany na cenách, na kterých jsme byli poslední měsíc. Včerejší nejobchodovanější cena 10690 je nyní nad aktuální cenou a proto bychom se mohli dočkat nákupní aktivity. Další resistencí je pak HVN oblast 10710. Pokud se podíváme na druhou stranu, máme jasné HVN zóny, které by mohly přitahovat obchodní aktivitu. Těmi jsou HVN 10630 a 10590.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 9. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!