UPDATE: Dvojitý vrchol GBP/JPY

UPDATE: Dvojitý vrchol GBP/JPY

UPDATE:

Předchozí týden (2. září) jsme vás informovali o formaci dvojitého vrcholu na denním grafu měnového páru GBP/JPY. Byla proražena klíčová hodnota „neckline“ této technické formace a následně i 55denní průměr na týdenním grafu. Aktuálně se GBP/JPY vrací a opětovně testuje úroveň „neckline“ (185.00).

Pohled na hodinový graf , kde lze vidět menší svíčky, některé dokonce i s delšími horními knoty naznačuje, že měnovému páru by mohly docházet síly. Aby se potvrdila formace dvojitého vrcholu je potřebné, aby libra proti dolaru (GBP/USD) našla odpor na hodnotě silné rezistence 1.5407. Celkově poměr rizika a zisku (RRR) je v tomto okamžiku investorsky zajímavý.

GBP/JPY denní graf – vrací se ke klíčové hodnotě 185.00 a opětovně ji testuje

gbp_jpy_892

GBP/JPY hodinový graf – opětovné testování klíčové úrovně 185.00. Menší těla svíček naznačují konsolidaci a potenciálně konec růstového pohybu

gbp jpy 89

Článek z 2.9.2015

Měnový pár GBP/JPY včera na denním grafu potvrdil formaci dvojitého vrcholu, když uzavřel na denní svíčce pod hodnotu „neckline“ 185,00. Podle teorie formace dvojitého vrcholu může libra vůči jenu oslabit až k úrovni 175,00.

Další signál, který potvrdí očekávaný pokles páru a správnost formace dvojitého vrcholu bude týdenní zavírací cena pod úrovní 55denního průměru (183,24).

gbp_jpy_1 gbp_jpy_2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!