EUR/USD 1. 10. 2015

EUR/USD 1. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

Včerejší hlavní hypotéza vyšla na výbornou, když trh po počátečním otálení na tick přesně otestoval úterní VPOC a začal klesat. Klesal však nepěkným způsobem, neuspořádaně, za doprovodu silných korekcí a vysoké volatility. Pokles opět pokračovat i v asijské seanci v reakci na noční fundamenty.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

V důsledku prodejní aktivity máme opět na dosah dvě aktuální low. Jednak 1,1125* z aktuální distribuce a potom dlouho omílané 1,11*. Dočkáme se konečně jeho testu? Hlavní hypotéza by mohla být podobná jako včera, protože opět otevíráme pod včerejším low a včerejší VPOC je kousek nad tímto low. Zpočátku je tedy možná nákupní reakční aktivita směrem ke včerejšímu low nebo VPOCu a následně cesta ke zmíněným lows pod cenou. Pokud neodrazí, nákupní aktivita bude pokračovat a dostaneme se do včerejšího rozpětí, není další vývoj příliš jasný.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!