EUR/USD 1. 11. 2016

EUR/USD 1. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Pondělí bylo jako vždy klidnější, podařilo se dokonce vytvořit inside day vzhledem k pátečnímu velkému rozpětí. Trh se bohužel nedostal ani k jedné z úrovní, kde bychom čekali silnější reakci, a to ani v odpolední poměrně silné reakci na fundamenty.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes mají kupci dobře nakročeno k vytvoření nového high a otestování klasické úrovně 1,1, která nás provází již poměrně dlouho a ke které se trh neustále vrací. Zde čekáme reakci prodejců.

Pokud se kupci ke slovu po open nedostanou, jejich čas může přijít na LVN 1,09565 nebo včerejším VPOC 1,0944. Pokud se tak nestane, čekáme, že již do konce seance budou mít navrch prodejci a že otestují 1,09245, která se nepodařila otestovat včera.

Ekonomický kalendář je poměrně nabitý především americkými fundamenty, významná reakce by však měla nastat pouze při vyhlašování amerického ISM.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 1. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!