EUR/USD 1. 12. 2015

EUR/USD 1. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne

V pondělí euro pokračovalo ve stabilním a pevném downtrendu. Sice bez impulzivních pohybů, ale přesto jsme v poklidu vytvořili nové low a už máme na dosah i dlouhodobá lows 1,052 a 1,0462. Rovnovážná oblast i VPOC ovšem zůstaly při horní straně rozpětí a cena se tam vrátila i v noční asijské seanci. Otevírací cena tedy bude podobná včerejší. Zajímavé je, že dnešní asijskou seanci nelze rozeznat od včerejší denní seance.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně

Dny se přehouply do posledního měsíce v roce a pro finanční trhy budou hned jeho první dny významné. Konkrétně středa, čtvrtek i pátek by měly být na trhu velmi divoké. Čekají nás všechny hlavní fundamenty pro obě měny. Dnes se ještě začne zlehka – čeká nás jen německá nezaměstnanost a několik amerických fundamentů odpoledne. Z technického hlediska se bude rozhodovat, zda euro vytvoří nová dlouhodobá low, nebo se opět otočí a vytvoří nový uptrend. Dnes je nejpravděpodobnější konsolidační den právě z důvodu čekání na následující trojici dne. Zajímavé úrovně nad cenou nejsou, vše bylo srovnáno správnou prodejní aukcí. V případě poklesu může být low opět proraženo, jelikož momentální low ze včerejška je velmi slabé.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 1. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!