EUR/USD 1. 3. 2016

EUR/USD 1. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší dění se velice podobalo pátečnímu. V podstatě s počátkem seance bylo otestováno swingové low, kde prodejci opět nabrali síly na nový pohyb. Férová cena se ustálila posléze v americké seanci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Z dlouhodobého hlediska je nyní situace následující. Trh je v poměrně silném downtrendu. Silným není myšleno rychlým nebo impulzivním, ale robustním – trh za sebou nezanechává žádné slabé struktury, žádné oblasti s nízkým objemem obchodů. To spíše nahrává pokračování trendu. Trh může mít namířeno ke svým dlouhodobým low v okolí 1,05. Nebo byla už zahájena očekávaná cesta k paritě EUR/USD? Dalšímu pokračování trendu nahrává z denního hlediska i velmi slabé včerejší low. Předtím může být tradičně otestováno poslední swingové low. Bylo-li by proraženo, očekáváme zpomalení.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč má smysl analýza objemů měnových futures?

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek EUR/USD 1. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!